Lembaga Kemajuan Tanah Persekutuan (FELDA) - Mantan Pengerusi

Mantan Pengerusi

TAN SRI ISA SAMAD

YB TAN SRI DATUK SRI UTAMA HAJI MOHD. ISA BIN DATO’ HAJI ABDUL SAMAD

   Mula Berkhidmat: 01.01.2011
   Tamat Perkhidmatan: 31.12.2016

   Y.BHG TAN SRI DR. MOHD YUSOF NOOR
   Mula Berkhidmat: 01.07.2001
   Tamat Perkhidmatan: 31.12.2010

   Y.M. RAJA TAN SRI MUHAMAD ALIAS
   Mula Berkhidmat: 01.05.1979
   Tamat Perkhidmatan: 30.06.2001

   Y.B. DATUK HARUN BIN ARIFIN
   Mula Berkhidmat: 01.01.1973
   Tamat Perkhidmatan: 30.04.1979

   Y.B. ENCIK MUSA BIN HITAM
   Mula Berkhidmat: 01.09.1971
   Tamat Perkhidmatan: 31.12.1972

   Y.B. TAN SRI TAIB BIN HAJI ANDAK
   Mula Berkhidmat: 14.10.1958 
   Tamat Perkhidmatan: 31.8.1971

   MR. D.E.M FIENNES
   Mula Berkhidmat: 01.08.1956 
   Tamat Perkhidmatan: 13.10.1958

 

 

 

TOP