Lembaga Kemajuan Tanah Persekutuan (FELDA) - Mantan Menteri

Mantan Menteri

Minister 1

   Y.B. SENATOR TAN SRI DATUK KASITAH GADDAM
   Mula Berkhidmat: 26.06.1998
   Tamat Perkhidmatan: 05.01.2004

Minister 2

   Y.B. DATUK OSU HAJI SUKAM
   Mula Berkhidmat: 27.05.1994 
   Tamat Perkhidmatan: 08.06.1998

Minister 3

   Y.B. TAN SRI DATUK SAKARAN BIN DANDAI
   Mula Berkhidmat: 28.12.1993
   Tamat Perkhidmatan: 16.03.1994

Minister 4

   Y.B. DATO' ANUAR MUSA
   Mula Berkhidmat: 11.12.1993 
   Tamat Perkhidmatan: 27.12.1993

Minister 5

   Y.A.B. ENCIK ABDUL GHAFAR BABA
  Mula Berkhidmat: 27.10.1990
   Tamat Perkhidmatan: 15.10.1993

Minister 6

   Y.B. DATUK KASITAH GADDAM
   Mula Berkhidmat: 14.6.1989
   Tamat Perkhidmatan: 26.10.1990

Minister 7

  Y.B. DATUK DR. SULAIMAN BIN HAJI DAUD
  Mula Berkhidmat: 12.8.1986
  Tamat Perkhidmatan: 14.6.1989

Minister 8

  Y.B. DATUK SERI ADIB BIN ADAM
  Mula Berkhidmat: 17.07.1984
  Tamat Perkhidmatan: 11.08.1986

Minister 9

  Y.B. DATO' SERI RAIS BIN YATIM
  Mula Berkhidmat: 29.04.1982
  Tamat Perkhidmatan: 16.07.1984

DATO SHARIFF

  Y.B. DATO'SHARIFF BIN AHMAD
  Mula Berkhidmat: 16.09.1980
  Tamat Perkhidmatan: 28.04.1982

DATUK HJ ABDUL KADIR BIN YUSUF

  Y.B. TAN SRI DATUK HAJI ABDUL KADIR BIN YUSUF
  Mula Berkhidmat: 01.01.1978 
  Tamat Perkhidmatan: 15.09.1980

DATUK HJ ASRI BIN HAJI MUDA

  Y.B. DATUK HAJI MOHD ASRI BIN HAJI MUDA
  Mula Berkhidmat: 01.01.1973
  Tamat Perkhidmatan: 09.11.1977

TUN GHAFAR BABA

   Y.B. ENCIK ABDUL GHAFAR BIN BABA
   Mula Berkhidmat: 23.09.1970
   Tamat Perkhidmatan: 31.12.1972

TUN RAZAK HUSSIEN

   Y.A.B. TUN ABDUL RAZAK BIN HUSSEIN
   Mula Berkhidmat: 17.11.1959 
   Tamat Perkhidmatan: 22.09.1970

EN BAHAMAN BIN SAMSUDIN

  Y.B. ENCIK BAHAMAN BIN SAMSUDIN 
  Mula Berkhidmat: 31.08.1957 
  Tamat Perkhidmatan: 16.11.1959
TOP